Пляшечки і соски Classic

Ми з радістю презентуємо легендарну пляшечку AVENT! Наш перший винахід став одним із символів дитинства, який і досі робить годування комфортним та бореться з кольками. Дитинство прекрасне, материнство легке!

Подобається!
1984

Підігрівач

У нас з’являється особливий підігрівач. На відміну від мікрохвильовки, він обережно підігріває дитячу їжу і мамине молоко, зберігаючи корисні речовини.

Подобається!
1989

Молоковідсмоктувач ISIS

Знайомтесь − це революційний молоковідсмоктувач ISIS. Щойно він з’явився на полицях, мами просто закохалися в нього! Його секрет в унікальній масажній подушечці для стимуляції притоку молока і нашому бажанні дарувати комфорт всім мамам світу.

Подобається!
1997

Пустушка та пустушка-міні

Цього року ми подарували малюкам м’які ортодонтичні пустушки, які враховують будову і природній розвиток піднебіння, зубів та ясен. Не плач, маленький, ось вона!

Подобається!
2008

Пароварка-блендер

Пароварка-блендер – це насправді диво-винахід! Ви просто кладете туди овочі, м’ясо чи рибку, а вона варить їх, і потім сама ж змішує в ароматне пюре. Залишається тільки поласувати смачненьким.

Подобається!
2009

DECT-технології

Якщо раніше батьки переживали за малюка, коли він залишався один, то зараз все змінилося. Ми придумали для вас чудових помічниць – радіо- та відеонянь. З ними ви завжди будете на зв’язку зі своїми дітьми.

Подобається!
2010

Пляшечки Natural

Якщо ви хочете поєднувати роботу і догляд за малюком, або просто зробити вигодовування більш комфортним, пляшечка AVENT Natural саме для вас. Її інноваційна будова робить користування надзвичайно зручним, а форма соски, яка максимально схожа на мамин сосок, допомагає малюку легше захопити її, і не відчувати різниці між груддю і пляшечкою.

Подобається!
2011

Молоковідсмоктувач Comfort

Найзручніший молоковідсмоктувач в лінійці AVENT! Ще ніколи зціджування молока не було таким легким. Можна просто прийняти зручне положення і не нахилятися вперед, як раніше. А ще молоковідсмоктувач просто збирати, легко мити, він гарний і компактний та суміщається з іншими нашими продуктами для годування.

Подобається!
2012

Пакети для стерилізації

Пакети для стерилізації перетворюють турботу про чистоту на неймовірно просту річ. В один пакет можна покласти до трьох пляшечок з пустушками або один молоковідсос. Відправляємо пакет на 3 хвилини до мікрохвильовки − і все готово!

Подобається!
2013

Термос для підігріву пляшечок

Цей підігрівач пляшечок настільки добре тримає високу температуру води, що підігріти у ньому пляшечку всього за дві хвилини можна навіть через кілька годин! До речі, інструкція щодо того, як правильно це зробити для кожної з наших пляшечок, нанесена просто на стакан. Правда зручно?

Подобається!
2014

Скоро в продажу: нові супернепроливайки

AVENT допомагає дітям бути самостійними. Супернепроливайка якраз для цього! З нею малюки можуть пити самі. Диво-клапан непроливайки відкривається, коли малюк п’є, і закривається, коли закінчує.

Подобається!
2015

Знаєш як поліпшити життя мами і малюка?
Поділися з нами своїми ідеями
та отримай шанс виграти

Головний подарунок - гонорар
за найкращу ідею
Заохочувальні
призи